#ZostanWDomuGrajWPolskieGry: 7 x Sniper Ghost Warrior Contracts

By zdobyć kody na Contracts musicie naprawdę dobrze znać CI Games….

O warszawiakach szerzej pisaliśmy przy okazji jednego z poprzednich rozdawnictw. Przypomnijmy jednak, że studio Marka Tymińskiego ma za sobą 18-letnie doświadczenie. Debiutowało nawiązującym do Kurki Wodnej Chickenatorem, ale później dało się nam poznać zarówno za sprawą shooterów (seria Terrorist Takedown), przygodówek (Art of Murder: Sztuka Zbrodni), jak i kosmicznych zręcznościówek (Starmageddon 2). Perłą w jego koronie pozostaje jednak cykl Sniper Ghost Warrior, który sprzedał się dotychczas w ponad 7 milionach egzemplarzy.

Po wydaniu trzeciej odsłony twórcy zapowiedzieli część tyleż szczuplejszą, co intensywniejszą. Contracts porzuca gruzińskie realia, każąc nam walczyć na zaśnieżonej Syberii (zamiast otwartego świata otrzymaliśmy pięć rozbudowanych lokacji, które wymuszają poszukiwanie różnych ścieżek). Po wykonaniu każdego z tytułowych „Kontraktów” otrzymujemy gotówkę, dzięki której możemy ulepszyć ekwipunek, zakupić nową broń lub aktywować przydatne zdolności.

Nowe podejście okazało się strzałem w dziesiątkę, Contracts błyskawicznie dorobiło się miana najlepiej ocenianego „Snajpera”. Krytycy docenili wolność w eksploracji i ogromne, zróżnicowane map; jak twierdzili – tytuł punktuje stałym przyrostem broni, amunicji i ulepszeń do snajperskiego kombinezonu. Dodajmy, że produkcja CI Games wciąż broni się stałymi fragmentami gry (kill camy, fizyka pocisków) i że zabawę uatrakcyjnia tryb dla wielu graczy.

W połowie kwietnia dowiedzieliśmy się, że Kontrakty sprzedały się w nakładzie 575 tys. sztuk, a ok. 400 tys. egzemplarzy trafiło do ostatecznego klienta. Marek Tymiński pochwalił się zaś, że prace nad kontynuacją idą pełną parą. Sequel ma się toczyć w zupełnie nowych realiach, a studio spróbuje nas skusić „dużą nową cechą, która powinna zachęcić do zakupu nowej części zarówno fanów serii, jak i nowych graczy”.

Contracts trafi do tych z naszych czytelników, którzy uważnie wczytali się w dotychczasowe odsłony akcji #ZostanWDomuGrajWPolskieGry. Poniżej publikujemy quiz, w którego rozwiązaniu pomoże Wam zarówno news, jaki macie przed sobą, jak i rozdawnictwa Sniper: Ghost Warrior 3 i Lords of the Fallen. UWAGA! Klucze wyświetlą się jedynie tym, którzy udzielą poprawnych odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania!

 

 

Kontynuujemy akcję #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdajemy ponad dwa i pół tysiąca kodów na ponad 70 polskich gier (dotychczas: m.in. na Shadow Warriora 2, Lords of the Fallen, Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel StoriesBlair WitchFrostpunka, We. The Revolution, Superhota oraz Dying Lighta). Jeżeli chcecie dowiadywać się o kolejnych jej odsłonach jako pierwsi – zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl. A tak swoją drogą, to prawdziwy snajper nie daje się rozproszyć tanim sztuczkom! Niezaszyfrowane kody czekają na Was w jednym z artykułów w sekcji „publicystyka”.

 

[AKTUALIZACJA]

Klucze ukryliśmy w naszym felietonie „Cyberpunk 2077: W grze pojawią się grafika oraz udźwiękowienie!„. Ponieważ jednak zeszły błyskawicznie – bez żalu je stamtąd wycinamy.

Powiązane gry: