Partnerzy

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Działa nieprzerwanie od 65 lat, zapewniając klientom dostęp do szerokiej oferty produktów gamingowych.

Spółka jest właścicielem marki LOTTO i posiada jedną z największych sieci sprzedaży naziemnej w kraju (ponad 18 tys. punktów), udostępniając również swoje gry i loterie online. Prowadzi także jedyne legalne kasyno internetowe w Polsce oraz sieć salonów gier na automatach poza kasynami gry. Totalizator Sportowy jest dziś nowoczesną spółką technologiczną, która nieustannie się rozwija i poszukuje nowych innowacyjnych rozwiązań. Jej działania pozwalają wyprzedzać potrzeby rynku i wpływać na rozwój polskiej gospodarki.

Odpowiedzialną sprzedaż produktów gamingowych oraz przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa potwierdza certyfikat Responsible Gaming przyznany po raz trzeci przez międzynarodową organizację European Lotteries.

Totalizator Sportowy to także jeden z filarów finansowania polskiego sportu i kultury. Od 1994 roku z tytułu dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych przekazaliśmy ponad 16,6 mld zł na sport i kulturę narodową.

Fundacja State of Poland powstała, by promować w świecie największe osiągnięcia polskiej gospodarki i pokazać, że Polska to Wielka Rzecz. We wszystkich dziedzinach życia.