Partnerzy

 

PARTNER STRATEGICZNY

Totalizator Sportowy to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych polskich spółek. Działa nieprzerwanie od ponad 67 lat, zapewniając klientom dostęp do szerokiej oferty produktów gamingowych.

Spółka jest właścicielem marki LOTTO i dysponuje siecią sprzedaży naziemnej obejmującą już ponad 22 tysiące punktów sprzedaży (których liczba ciągle rośnie), jednocześnie udostępniając swoje gry
i loterie online. Prowadzi także jedyne legalne kasyno internetowe w Polsce oraz sieć salonów gier na automatach poza kasynami gry. Totalizator Sportowy jest spółką technologiczną, która nieustannie się rozwija i poszukuje nowatorskich rozwiązań. Jej działania mają na celu wyprzedzanie potrzeb rynku przy wykorzystaniu innowacji i najlepszych praktyk biznesowych.

Totalizator Sportowy niezmiennie pozostaje jednym z filarów finansowania polskiego sportu i kultury. Ponadto spółka prowadzi mecenat finansowany także ze środków własnych.

Odpowiedzialną sprzedaż produktów gamingowych oraz przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa potwierdza certyfikat Responsible Gaming przyznany przez międzynarodowe organizacje European Lotteries oraz World Lottery Association.

PARTNERZY


Fundacja ORLEN działa już blisko 20 lat. Przekazuje darowizny finansowe osobom chorym i potrzebującym, wspiera lokalne społeczności i przyznaje stypendia zdolnej młodzieży. Fundacja daje szansę wielu młodym osobom, zwłaszcza ze środowisk wiejskich, na samorealizację, na lepsze jutro. Dba o zdrowie i bezpieczeństwo wspierając szpitale na terenie całej Polski. Fundacja prowadzi także trzy programy grantowe. Od kilkunastu lat wspiera strażaków w programie „ORLEN dla Strażaków”, w ramach którego wyposaża ich w sprzęt niezbędny do walki z pożarami i klęskami żywiołowymi. Na dobre w działania Fundacji wpisały się też dwa nowe programy zainaugurowane w 2018 r. „Czuwamy! Pamiętamy!” to program zachęcający społeczności lokalne do przywracania pamięci o bohaterach i poszerzania wiedzy na temat dziejów swojej małej ojczyzny. „Moje miejsce na Ziemi” to z kolei program, który daje możliwość dokonania realnej zmiany w swojej najbliższej okolicy. Od 2019 Fundacja prowadzi też w Grupie ORLEN program wolontariatu pracowniczego, w ramach którego pracownicy mogą realizować swoje pomysły na akcje dobroczynne. Od początku swojego istnienia Fundacja otacza troską Rodzinne Domy Dziecka – wyjątkowe placówki, w których dzieci pokrzywdzone przez los odnajdują ciepło i spokój. Fundacja pomaga Rodzinnym Domom Dziecka kompleksowo: przekazuje darowizny na leczenie i rehabilitację, ale też finansuje podstawowe potrzeby takie jak obiady w szkole czy wyprawki. Fundatorem Fundacji ORLEN jest Polski Koncern Naftowy ORLEN.​