Cyberpunk 2077: Top 10 najlepszych zmian patcha 1.2

„Naprawiono błąd sprawiający, że strumień moczu wciąż był widoczny po tym, jak NPC załatwił potrzebę i odszedł z tego miejsca”.

CD Projekt Red publikuje kolejną zapowiedź łatki. Kolejną, bo chwilę wcześniej studio podzieliło się z nami teaserami nowinek, by dzień później przypomnieć, że aktualizacja wkrótce się ukaże.

Ponieważ zakres zmian pozostawał dotychczas przedmiotem internetowych debat (niekiedy – z użyciem słów zelżywych), spółka postanowiła zagrać z nami w otwarte karty. Pełna lista poprawek jest dostępna pod tym adresem, poniżej przedstawiamy natomiast wybór najzabawniejszych „patch notesów” (wg redakcji PolskiGamedev.pl).

  1. Naprawiono błąd, który sprawiał, że wrzucenie ciała do bagażnika samochodu powodowało odpalenie silnika.
  2. Naprawiono błąd sprawiający, że strumień moczu wciąż był widoczny po tym, jak NPC załatwił potrzebę i odszedł z tego miejsca.
  3. Gracz nie będzie już trzymać w rękach broni podczas sceny romansu z Judy w zadaniu W topieli.
  4. Jedzenie dla kota potrzebne do adopcji Nibblesa można teraz kupić w kilku sklepach w Night City.
  5. Naprawiono problem z gwiazdami migoczącymi na powierzchni jeziora w jednej ze scen.
  6. Naprawiono błąd, który sprawia, że V utyka w pustym budynku podczas wysiadania z samochodu zaparkowanego zbyt blisko ściany.
  7. Rozsunięcie rozkładanej drabiny nie spowoduje teraz śmierci gracza, jeśli znajduje się poniżej drabiny.
  8. Naprawiono błąd w zadaniu Komu bije dzwon, który sprawiał, że postać głaskała kota bez kwestii dialogowej. // V teraz prawidłowo zwróci się do kota!
  9. Naprawiono problem z NPC-ami poruszającymi się po śmierci.
  10. Szlafrok Kerry’ego nie jest już przyklejony do dolnej części jego ciała.

 

Kiedy doświadczymy ww. wspaniałości? Cóż, nie wiadomo. W tzw. międzyczasie analitycy wyliczyli, że zbyt gry spada znacznie szybciej niż innych tytułów AAA, a inni badacze mocno ścięli prognozy sprzedaży.