Przegląd tygodnia (14-20 czerwca)

Ubiegły przegląd to był istny róg obfitości! W tym tygodniu zapowiedziano mniej gier, ale i tak znajdziemy na liście jRPG-a, boomer shootera oraz uładzony horror erotyczny.

Spora część naszego podsumowania to anonse z okresu e-targów E3, bo jak zapewne już wiecie, polskie gry miały tam silną reprezentację.

Jeśli chcecie być na bieżąco z debiutującymi polskimi tytułami, to polecam nasz kalendarz premier.

The Medium (PlayStation 5)

W końcu potwierdziły się plotki i przecieki. Świetny thriller (choć Bloober Team twierdzi, że horror) The Medium trafi na PlayStation 5. Nieprędko i z pewnymi zmianami, ale po szczegóły odsyłam do naszego newsa.

SacriFire (PC, PS4, PS5, Switch, XO, XSX)

Zaskakująca zapowiedź studia Pixelated Milk (Warsaw); jRPG-a zaprezentowano podczas PC Gaming Show i chyba trafił w gusta szerokiej publiczności, bo szybko ufundował się na Kickstarterze.

Lust From Beyond: M Edition (PC, PlayStation 4, Xbox One)

Gra reklamowana golizną, ale bez golizny. Twórcy z Movie Games Lunarium doszli do wniosku, że chcieliby trafić ze swoim horrorem na konsole (oraz do Chin i Niemiec), a tam agencje ratingowe podchodzą do nagości z rezerwą (nie mają natomiast problemu z trupami, egzekucjami czy substancjami psychoaktywnymi). Projektanci powtórzyli więc manewr, jaki uskutecznili przy okazji Lust for Darkness – przygotowują ocenzurowaną wersję. Kiedy, co i jak – odpowiedzi szukajcie tutaj.

https://www.youtube.com/watch?v=WCmgncH28yY

Project Warlock II (PC, konsole)

Tak, wiem, zapowiedź kontynuacji retro FPS-a od studia Buckshot Software była tydzień temu. Na swoją obronę mam to, że wtedy był jeden statyczny obrazek, a teraz mamy gameplay’owe mięso i trochę informacji.

Fitness Center Renovator (PC)

Kolejna gra o odnawianiu obiektów. Fitness Center Renovator to produkcja spółki zależnej T-Bull – Supernova Studio, w której gracze będą rozwijali globalną franczyzę centrum fitness.