Lust From Beyond: M Edition – Erotyczny horror stanie się mniej erotyczny

Schowanie biustów ma mu pomóc z debiutem w Chinach i w Niemczech oraz na PlayStation i Xboksie.

O tym, że przygodówka od Movie Games cieszy się przychylnością odbiorców – dobrze wiecie, wszak regularnie czytacie PolskiGamedev.pl. A choć początkowa sprzedaż prezentowała się całkiem nieźle, tytuł potrzebował dwóch tygodni, by zapewnić zwrot kosztów produkcji i marketingu.

Zapewne zwróciłby się znacznie wcześniej, gdyby build mógł zadebiutować w Chinach i w Niemczech, rynkach skądinąd bardzo dla twórców grozy dochodowych… Dodajmy, że miał on odczuwalne problemy z promocją na Steamie, a wydania konsolowe stały pod znakiem zapytania.

Podczas Future Games Show studio ujawniło jednak gotowość do kompromisu. Pierwszy zwiastun Lust from Beyond: M Edition prezentuje gigerowskie projekty lokacji, krzyże, ostrza, maski… i odrobinę chwalipięctwa. Golizny natomiast na nim nie uświadczycie.

https://www.youtube.com/watch?v=WCmgncH28yY

Dodajmy, że również w udostępnionych screenach próżno szukać nagości.

Ocenzurowane Lust from Beyond powinno zadebiutować w trzecim kwartale 2021. Zarówno na Steamie (odsyłam pod ten adres), jak również na konsolach Sony i Microsoftu.

Więcej o grach erotycznych dowiecie się z najnowszego odcinku „Polski w grze”, w którym rozmawiamy o nich z (m.in.) Michałem Ciastoniem, reżyserem Lust from Beyond. Polecamy również nasz wywiad z Davidem Jaffem, najświeższym nabytkiem Movie Games. Jak twierdzi projektant: odpalając produkcję warszawiaków, „oczekiwał niedorzecznej pornogierki„.