Polska w grze #72: PGA, GIC i przyszłość eventów

Organizatorzy stacjonarnych eventów twierdzą, że stacjonarne eventy się odbędą. Przy okazji komentują Gamescom i Digital Dragons oraz próbują przewidzieć, jak na targi i konferencje wpłynie czwarta fala.

Łukasz Wołonkiewicz (niekiedy zwany także Wolonkiewiczem) oraz Dariusz Wawrzyniak (obaj z Międzynarodowych Targów Poznańskich) nie są czytelnikom naszej strony anonimowi. Pierwszy z panów regularnie tłumaczył na naszych łamach, jak przebiegają przygotowania do „pandemicznego” PGA, by później oficjalnie odwołać imprezę, drugi był zaś jurorem PolskiGamedev.pl: Game Jam.

W naszej audycji wyjaśniają oni, że MTP przygotowuje się na różne scenariusze, tłumaczą, czego nauczyli się ostatnio od kolegów i koleżanek z branży eventowej, zapowiadają niespodzianki na strefie indie PGA ora nowości, jakie zobaczymy na GIC-u (m.in. polsko-szwajcarski jam, GameDev Investment Forum oraz nagrody dla prelegentów).

Poniżej znajdziecie podcast na Spotify:

Pod tym adresem nadajemy na Apple Podcasts.

Podcastu wysłuchaliście dzięki wsparciu partnerów portalu PolskiGamedev.pl: Totalizatora SportowegoKGHM Polska MiedźFundacji State of Poland, Fundacji Orlen i Fundacji ARP.