PlayWay prezentuje swoje największe hity na 2021

Czy któryś z tegorocznych symulatorów ma szansę powtórzyć sukces House Flippera?

Pretendentów jest wielu! Listę otwiera Alaskan Truck Simulator, a więc zmotoryzowane dziecko Road Studios, które całkiem niedawno pochwaliło się pokaźnymi zapisami na wishlistach. Nie brak na niej również Mr. Preppera, który pożeni mechanizmy rodem z This War of Mine z amerykańskim lękiem przed wojną nuklearną oraz Aircraft Carrier Survival, które korzysta z podobnego patentu, acz zabiera go na lotniskowiec.

PlayWay szczególnie wierzy także w symulator złomiarza, symulator komunistycznego celnika, symulator marsjańskiego kolonisty, symulator prezydenta oraz symulator bezdomnego. No i w Police Shootout, które w wyniku niefortunnego momentu publikacji prasówki wywołało ongiś pewne kontrowersje oraz Lust from Beyond i Succubus, erotyczne horrory, które wywołują kontrowersje nieustająco. Poza tym wydawca chwali się rychłymi premierami aktualizacji do Car Mechanic Simulatora oraz „luksusowym DLC” do House Flippera.

Nadmieńmy, że spora część z wyszczególnionych gier dostała już dema lub prologi. W przypadku strategii Builders of Egypt popyt na wczesną wersję okazał się na tyle duży, że wydawca zapowiedział już, iż niewydana gra dostanie kontynuację sequela.

Zwiastun ww. wspaniałości znajdziecie poniżej.