House Flipper zażywa luksusu

Stary barak stanie się willą, w jakiej dobrze poczułaby się Melania Trump.

Luxury Flipper ma nam zapewnić rozmach. Dodatek zabierze nas z wielkomiejskich pokoi do budynków poprzemysłowych, które zamienimy w nowoczesne domostwa z przeszklonymi dachami (i ścianami!).

Autorzy (Empyrean) lojalnie ostrzegają, że mieszkańcy Moonrise Bay okażą się tyleż wymagającymi klientami, co ludźmi o zamiłowaniu do kiczu. Jak dodają – w momencie premiery dodatku (18 lutego 2021) mamy otrzymać dziesiątki nowych mebli, których obecność sygnalizuje zresztą pierwszy zwiastun.

House Flipper to jedna z pereł w koronie PlayWaya. Dotychczas gra sprzedała w ponad milionie egzemplarzy, a dane – nie zapominajmy – pochodzą sprzed roku. W tym czasie symulator remontów trafił na PS4 i Xboksa One (inna rzecz, że furory na nich nie zrobił), a już wkrótce pojawi się także na komórkach i goglach rzeczywistości wirtualnej. Jego komercyjny sukces ośmielił naśladowców; CreativeForge pracuje od przeszło roku nad House Flipper City, który ma się wyróżniać większą skalą działań, Movie Games mierzy się z Restaurant Flipperem, natomiast Games Incubator zapowiedziało Monuments Flippera, jaki pozwoli nam odrestaurować m.in. Katedrę Notre-Dame.