Lust from Beyond zbliża się z datą premiery i zwiastunem

Co przeważy: ekstaza czy odraza?

Produkcja zabierze nas do uniwersum, które po raz pierwszy penetrowaliśmy w 2018 roku za sprawą Lust for Darkness. Tym razem odwiedzimy jednak nie tylko XIX-wieczny dworek pełniący rolę domu schadzek, ale także okoliczne tereny „półotwarte”. Czeka na nas również Lusst’ghaa, czyli upiorny wymiar inspirowany malarstwem Beksińskiego i Gigera oraz twórczością Lovecrafta. Trafimy do niego za sprawą Kultu Ekstazy – związku rozpasanych dekadentów, z którym bliskie stosunki nawiązuje Victor Holloway, nękany erotycznymi wizjami antykwariusz.

Rzecz jasna szybko okaże się, że radosne spółkowanie w wiktoriańskich dekoracjach stanowi element makabrycznych rytuałów. Rozbierając tajemnicę na czynniki pierwsze, będziemy rozwiązywać rozmaite zagadki, a także damy odpór bestiom z zaświatów. Bohater Lust from Beyond nie musi bowiem unikać zbliżeń – tu i tam dane nam będzie nawiązać walkę.

https://www.youtube.com/watch?v=J5ReokQW1Cs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR05cMGwmqLzRECYxP2uQwkOwdJXiWG6G31RqWiKsfv5GEFqBWimkikOqD0

Lust from Beyond ukaże się na pecetach 24 września, a nieco wcześniej wzbogaci się o bezpłatny prolog. Movie Games chwali się, że i bez niego tytuł cieszy się zainteresowaniem – na Kickstarterze produkcję gry wsparło 3000 osób, poza tym tytuł trafił na listy życzeń 118 tys. użytkowników Steama. Jeśli chcecie do nich dołączyć, zrobicie to w tym miejscu.

Tymczasem do końca lipca na platformie Valve trwa promocja, w ramach której kupimy poprzednią grę z serii za niecałych 6 złotych. Na Steamie ten dwuletni psychologiczny horror erotyczny zebrał do tej pory 69% ocen pozytywnych (przy 1700 głosów). Poza tym Lust for Darkness ukazało się też na konsolach, na użytek których otrzymało m.in. „wersję młodzieżową”.