Outriders w nowym cinematiku uderza w tony coachingowe

W zgodzie z tytułem odtwarzanego w tle utworu autorstwa Grimes mówi: „doceń swoją moc”.

Demo nowej produkcji People Can Fly zostało przyjęte bardzo ciepło. Ostatnie wyniki „pecetowe” imponują nieco mniej – z ponad 36 tys. grających w demo szczytowym momencie zrobiło się poniżej pięciu tysięcy – niemniej nadchodzący looter shooter ma szansę zbudować sporą widownię od razu po premierze. W końcu od samego początku będzie w Xbox Game Passie dla konsolowców.

Kooperacyjna strzelanka trafi do nas 1 kwietnia, więc autorzy postanowili uraczyć nas kolejnym zwiastunem. W filmowym trailerze występują: agresywny sęp z przyszłości, pechowiec z miotaczem ognia oraz trójka awatarów graczy, którzy kulom się nie kłaniają.

Dla formalności przypomnijmy, że w Outriders współpracować może do trzech osób właśnie, również w trybie cross-play. Na nieprzyjaznej, pełnej wrogich stworzeń planecie Enoch przydadzą się nie tylko umiejętności strzeleckie, ale i opanowanie specjalnych zdolności klas takich jak piromanta czy niszczyciel. Są i elementy erpega: zadania poboczne, rozwój postaci i wytwarzanie oręża. Jeśli zagracie w demo, postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji. Ta trafi na PlayStation 4 i 5, Xboksa One i Series X|S, oraz na pecety za pośrednictwem Steama i Epic Games Store.