Outriders: Technomancer przywołuje, a niszczyciel… cóż, niszczy

People Can Fly zapowiada nową klasę i objaśnia tę już wcześniej zapowiedzianą. A poza tym prezentuje kolejny trailer i rozgrywkę z co-opa.

Studio nie zwalnia tempa. Od maja warszawiacy prezentują swój kooperacyjny loot shooter na serii transmisji. Każda z nich to okazja, by lepiej poznać jedną z dostępnych profesji oraz pomówić o mechanizmach zabawy.

Wczorajszy pokaz rozpoczął zwiastun, który zdradza, że będziemy mocować się z przeciwnikami nietypowych rozmiarów, pozwala przyjrzeć się zróżnicowanym scenografiom planety Enoch i raz jeszcze rzucić okiem na antagonistę.

Po prezentacji trickstera (vel manipulanta) oraz przedstawieniu pyromancera (vel piromanty) przyszła kolej na niszczyciela, a więc tutejszego tanka. To idealna profesja dla tych, którzy lubują się w walce na bliski dystans; devastator leczy się poprzez likwidowanie pobliskich oponentów, potrafi zniknąć z pola walki i powrócić na nie, generując falę uderzeniową, może zatrzymać pociski w locie, nabijać przeciwników na pale i tworzyć obelisk, jaki wsysa ich w swoje pole grawitacyjne.

Ponadto ujawniono wreszcie czwartą z profesji, która dla odmiany specjalizuje się w potyczkach na dużą odległość. Dzięki wiedzy o nowoczesnej technologii technomancer bez problemu tworzy  działka strażnicze, miny i wyrzutnie rakiet.

Jeśli wciąż mało Wam Outridersów – być może warto rzucić okiem na ośmiominutowy gameplay?

Całą transmisję możecie obejrzeć poniżej.

Gra ukaże się (na pecetach, PS5 i XSX) pod koniec tego roku. Przypomnijmy, że równolegle People Can Fly pracuje nad innym tytułem AAA. Cokolwiek zresztą enigmatycznym.