Outriders trafi do Xbox Game Passa!

Mało tego: będzie w nim dostępny już w dniu premiery!

Wersja demonstracyjna loot shootera od People Can Fly podzieliła graczy, nie da się jednak ukryć, że – zapewne w jakiejś mierze w związku z noworoczną posuchą – odniosła spory sukces. Równocześnie grało w nią nawet (według SteamCharts) 36,5 tys. odbiorców, a jeszcze bardziej optymistyczne są szacunki SteamDB (55 tys.).

Wygląda na to, że potwierdziły się weekendowe przecieki. Microsoft poinformował właśnie, że tytuł trafi do abonamentu Xbox Game Pass (dostępnego dla właścicieli XBO/XSX) już w dniu premiery, a więc 01.04.

Przypomnijmy, że produkcja pozwoli nam wcielić się w kolonistów, którzy wyruszyli na planetę Enoch. Na krótko po lądowaniu, w wyniku tajemniczej anomalii, część z nich nabyła niezwykłych zdolności.

Fabuła pozwoli nam się rozegrać bądź solowo, bądź w trzyosobowym co-opie. Studio chwali się czterema zróżnicowanymi klasami postaci (pyromancertricksterdevastatortechnomancer), opcją zabawy w ramach cross-playa, RPG-owym rozwojem postaci oraz agresywnym stylem zabawy (PCF promuje wręcz slogan: „osłony są dla tchórzy”).

Najnowszy zwiastun Outriders publikujemy poniżej.