Observer: Sytem Redux trafi również na pecety

Na dowód otrzymaliśmy demo.

PS Posiadacze pierwowzoru niespecjalnie się wykosztują.

System Redux, a więc rozszerzona edycja krakowskiego cyberpunku (poza poprawioną oprawą możemy liczyć na dodatkowe rozdziały fabularne) ukaże się już w sezonie świątecznym. By nieco podgrzać atmosferę wokół (ponownego) debiutu Bloober Team opublikowało wersję demonstracyjną, która możecie sprawdzić na Steamie do 30 sierpnia.

Niejako przy okazji dowiedzieliśmy się, że gra – dotychczas zapowiedziana na PlayStation 5 i Xbox Series X – ukaże się również na komputerach osobistych. Ma ona kosztować tyle, co oryginał, a więc ok. 100 zł. Jeżeli jednak już macie Observera w swojej bibliotece – aż do 15 września nabędziecie System Redux ze specjalną, sięgającą 80% zniżką.

W podobnym czasie powinno okazać się The Medium, a więc czerpiący z Silent Hilla horror. Zainteresowanych odsyłam do naszej ekskluzywnej zapowiedzi oraz wywiadu z odtwórcami głównych ról: Marcinem Dorocińskim i Weroniką Rosati. Sporo o rozgrywce dowiecie się również z ujawnionego podczas Xbox Games Showcase zwiastuna, na którym twórcy prezentują możliwość zabawy na dwóch ekranach równocześnie.