Castle Flipper: Remonty zamków czas zacząć!

W pogardzie mając mrozu szpony tnące i słońce pustyni, wdarłem się do zamku na remont krużganku!

Informacja o tym, że PlayWay wyraźnie stawia na kolejne „Flippery” nie powinna zaskakiwać. Całkiem niedawno informowaliśmy, że House Flipper sprzedał się w 2,5 mln egzemplarzy, wydawca wciąż rozbudowuje go zresztą o płatne DLC.

Jak dowiadujemy się ze steamowej karty katalogowej produkcja Pyramid Games (Rover Mechanic Simulator) ma nam umożliwić wcielenie się w budowniczego żyjącego na przełomie XVI i XVII wieku (obok średniowiecznych budowli pojawią się więc elementy barokowe i renesansowe). Choć zaczniemy jako skromny cieśla, ostatecznie naszym zadaniem będzie stworzyć całe królestwo oraz odrestaurować i urządzić tytułowy zamek. Autorzy obiecują, że obok bardziej klasycznej zabudowy (szopy, stodoły i chaty) oddadzą do naszej dyspozycji zarówno pałace i dworki, jak również okręty pirackie.

Tytuł zadebiutuje już 27 maja, co wydawniczy duet Gaming Factory & Ultimate Games uczcił zwiastunem.

Bezpłatne demo gry pobierzecie pod tym adresem.

A jeżeli komuś mało, to warto przypomnieć, że pod egidą Games Incubator powstaje także Monuments Flipper, Dragon Entertainment pichci Restaurant Flippera, SimFabric pracuje (?) nad Flipper Mechanic, a CreativeForge zapowiedziało dwa lata temu House Flipper City. Czy wspomniałem o Lake Resort Flipperze, Camper Flipperze i Car Mechanic Flipperze?