Monuments Flipper pozwoli nam odbudować (m.in.) Katedrę Notre-Dame

PlayWay aż pali się do jej remontu!

Bazując na planach gotyckiej archikatedry, własnoręcznie uzupełnimy ubytki w jej ścianach i podłogach, rozstawimy wywrócone ławy, odmalujemy uszkodzone freski i… zamontujemy alarmy przeciwpożarowe, by tragedia z kwietnia ubiegłego roku nigdy się nie powtórzyła. Zwiastun (oraz liczba mnoga w tytule) zdradzają zresztą, że to niejedyny zabytek, który odnowimy.

Data premiery Monuments Flipper nie jest jeszcze znana. Twórcy z Games Incubator zachęcają jednak, by dodawać tytuł do swoich wishlist (co, znając model biznesowy wydawcy, zapewne przyczyni się do przyspieszenia produkcji).

Przypomnijmy, że House Flipper pozostaje jedną z pereł w koronie PlayWaya. Na pecetach gra sprzedała się dotychczas w ponad milionie egzemplarzy, a choć pierwsze dane wskazują, że na konsolach nie zrobi ona furory, wydawca ma na czym (nomen omen) budować markę. Rękami Movie Games powstaje Restaurant Flipper, który pozwoli na graczom odrestaurowanie restauracji, CreativeForge przygotowuje zaś spin-offa House Flipper City.