Restaurant Flipper: Movie Games zapowiada własne „Kuchenne rewolucje”

Przy okazji spółka przedwcześnie zdradziła, czym zajmuje się Drago Entertainment.

Nowa gra ma nam pozwolić na wyremontowanie lokali gastronomicznych, które najlepsze lata mają (w teorii) za sobą. Prezes Mateusz Wcześniak wprost przyznaje, że tytuł powstaje na fali popularności „Kuchennych rewolucji” czy „Hell’s Kitchen”, których widownia „pozwala zakładać znaczące zainteresowanie”.

Zabawę rozpoczniemy od kupna podupadłego przybytku. Poza remontem zajmiemy się również pracami wykończeniowymi oraz urządzaniem lokalu: doborem mebli, piekarników, ale też muzyki czy dań w karcie.

Restaurant Flipper zadebiutuje w przyszłym roku, a jego zwiastun znajdziecie pod tym adresem. Również w 2020 ukaże się Save the Forest, czyli „symulator leśniczego” z ekologicznym przesłaniem (więcej o produkcji przeczytacie w tym miejscu).

Ponadto Movie Games rozesłało do mediów komunikat, zgodnie z którym spółka zajmie się wydaniem pięciu symulatorów od Drago Entertainment. O czterech z nich już wiedzieliśmy (Gas Station Simulator, Food Truck Simulator, Airport Contraband, Detective Simulator), ale piąty (Paparazzi Simulator) nie został dotychczas oficjalnie zapowiedziany.