#ZostanWDomuGrajWPolskieGry: 25 x Tools Up!

Czy są na sali fani Overcooked? 

Odwołanie do dylogii Brytyjczyków z Ghost Town Games jest jak najbardziej zasadne, również Tools Up! świetnie nadaje się do rozkręcania niemrawych imprez, a osią zabawy pozostaje chaotyczna kooperacja. Wespół z trzema innymi majstrami malujemy ściany, układamy płytki, przenosimy meble, sprzątamy i… ścigamy się z czasem (w momentach napięcia ujawnia się niekiedy kierownik, który zaczyna dyrygować towarzystwem).

Brzmi znajomo? Owszem, ale dziełko The Knights of Unity nie ma ambicji, by rozwalić nasze relacje międzyludzkie. Kolejne trudności wprowadza w spokojniejszym tempie, stąd rozgrywka (podzielona na 30 etapów) raczej nie sprawi, że będziemy ciskać po pokoju padem i/lub wulgaryzmami.

Tytuł wciąż jest świeży, zadebiutował raptem w grudniu ubiegłego roku. Zresztą, nie bez trudności; choć w grze monterzy wywracają się na plamach farby, jej twórcy przewrócili się na… niedziałającej w Chinach usłudze Remote Play. W szczegółach tłumaczył sprawę na naszych łamach Piotr Sobolewski (prezes The Knights of Unity).

Jego zespół ma na koncie również strategię Scythe, adaptację gry planszowej z grafikami Jakub Różalskiego. Na branżowej mapie Rycerze Unity zaistnieli także jako „developer-duch”, pomagający największym: w tym Team17, CD Projekt Red (to oni odpowiadają za mobilną adaptację Gwinta) czy ZA/UM (Disco Elysium)

Steamowe kody na Tools Up! znajdziecie poniżej. Dla utrudnienia: cyfry zastąpiliśmy następującymi symbolami…

1 – !
2 – @
3 – #
4 – $
5 – %
6 – ^
7 – &
8 – *
9 – (
0 – )

JFZ$F-$W$(C-HIQGK
$^B#E-IMCY%-*$Y@B
)IYDV-%WAW&-FNE%$
*P)JZ-ML@TT-#HZDI
VIF&R-R%XCN-)RFRF
IJJ@$-Y*EAC-ZYDAD
Q(IA#-JGPJ#-QFYRH
ZY)VJ-E*)EG-^MI@C
RZ@GW-#VHXK-)*QGJ
N(HF(-VL$T&-#INXI
TDNT)-MVP#Z-VGECY
@LH&L-#$#KC-&^&LC
J^MW)-Y$WJH-R&^&I
I#HGH-WFLZV-XERWF
^QWD@-WL*TW-JNXDL
RH(RX-ELVG#-EA*J&
BNQQC-GWRZB-)@VM^
Y$EIY-(QVHI-*P(ME
Z@Q%V-QP(JT-BCFYE
%@Q)Z-^$^II-^FRPL
(ZXZM-NGE)L-#WRK)
P^HFH-(K@TC-BGG@T
CD$(M-P#&GV-(YLFH
@DZN(-(TX$(-L#EG^
KYJTX-)G#%^-(MX&%

Kontynuujemy akcję #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdajemy ponad tysiąc kodów na ponad 50 polskich gier (dotychczas: m.in. na Shadow Warriora 2Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel Stories i We. The Revolution). Jeżeli chcecie dowiadywać się o kolejnych jej odsłonach jako pierwsi – zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl.