#ZostanWDomuGrajWPolskieGry: 20 x Shing!

Rozdajemy klucze do bety, które z czasem staną się kluczami do pełnej wersji.

2 poziomy, 2 bossów, 4 zróżnicowane postacie. Wczesna wersja Shinga to okazja, by przyjrzeć się, w jaki sposób Mass Creation zamierza nadać autorski sznyt chodzonym bijatykom (studio reklamuje grę buńczucznym sloganem: „beat-em up 2.0”). Największym novum jest tu sterowanie: ataki wyprowadzamy prawym analogiem, co daje możliwość specyficznego, ale swobodnego miksowania combosów. Dodajmy, że produkcja umożliwia również parowanie i wyprowadzanie kontr.

Wcielamy się w nim w ninję (a właściwie: w łowcę Yokai), który staje naprzeciw demonom i mitologicznym bestiom. Ich ubicie skutkuje pozyskaniem czasowych zdolności: broń może stanąć w ogniu, a bohater pozostawiać po sobie bomby. To ważne, bo oponenci mają swoje własne słabości, które może w ten sposób obejść. Tytuł da się zaliczyć solowo, jak i w kooperacji (maksymalnie czteroosobowej). Jego pełna wersja powinna zadebiutować w trzecim kwartale tego roku.

Dla warszawiaków beat’em upy nie są pierwszyzną, w 2013 wydali Draw Slashera, w którym bohaterem niby również był ninja, ale ścierał się on z małpimi piratami zombie. Mają też na koncie endless runnera Run Like Hell, w którym staramy się uciec z (pozornie) rajskiej wyspy oraz Corridor Z, który również poleca nam wiać, acz tym razem z ogólniaka.

Steamowe kody na Shinga znajdziecie poniżej. Dla utrudnienia: cyfry zastąpiliśmy następującymi symbolami…

1 – ?
2 – $
3 – ]
4 – &
5 – {
6 – #
7 – /
8 – !
9 – )
0 – +

&CQGL-QHJEQ-YNI$A
V])!G-$$GZ&-BA]XY
DCVY{-XI/AG-R&HG)
HC]ZJ-K/KPT-KA!+/
B#ECR-DPL{V-AW/RT
BZGLP-$RLHY-IVBBK
G+BXZ-VMDQ]-H$L!Q
GWKIA-RK+T$-WCV&]
J!MB]-GGMBB-+B$VR
YYJLB-+X{KZ-JYF$/
{RPWY-HGL]R-L#J]F
)AJ{P-)+XMK-+]#ZA
&LBF]-VWX{H-N]EN#
PYKR)-Z{D#Q-J$K+B
IAQ]&-/MQKC-XP$XY
X/CEM-]JHT/-/MCL{
RL&!)-H${QW-E{N)Z
FV+)&-+QBJC-JM]RD
YRW)!-&!{P&-HKVVJ
F!ANN-#LV&F-/+KQ{

 

Kontynuujemy akcję #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdajemy ponad tysiąc kodów na ponad 50 polskich gier (dotychczas: m.in. na Shadow Warriora 2Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel StoriesBlair WitchFrostpunka i We. The Revolution). Jeżeli chcecie dowiadywać się o kolejnych jej odsłonach jako pierwsi – zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl.