#ZostanWDomuGrajWPolskieGry: 10 x Serial Cleaner (Steam & Switch)

Może zamiast kolejny raz odkurzać mieszkanie lepiej uprzątnąć miejsce zbrodni?

Tym bowiem zarabia na życie protagonista Serial Cleanera. Wąsacz przybywa na miejsce gangsterskich porachunków, by pod nosem agresywnych policjantów ukrywać zwłoki, ścierać krew i wynosić dowody rzeczowe – a na koniec sam musi się zmyć bez śladu.

Z każdym poziomem mapy robią się większe i jest na nich więcej funkcjonariuszy. Jeśli mimo to radzimy sobie zbyt dobrze, możemy zmierzyć się z etapem w trybie wyzwania, dodającym np. limit czasu albo tryb „po alkoholu”. Obok poziomów „kanonicznych”, układających się w kryminalną historię z Ameryki czasów świetności Bee Gees, zobaczymy też scenerie nawiązujące do filmów z lat 70. – od „Obcego” po „Taksówkarza”. W grze zaszyta została jeszcze jedna ciekawostka – to, czy kontrakty realizujemy za dnia czy w nocy, możemy uzależnić od rzeczywistej godziny w naszym miejscu zamieszkania.

Pomysł na Serial Cleanera spodobał się na tyle, że prawa do serialowej ekranizacji zostały wykupione przez studio Legendary. Z kolei sama gra z początku nie sprzedawała się zbyt dobrze – na szczęście zmieniło się to, gdy trafiła na Switcha. Między innymi o tym, jak i o eksperymentach z rozwijaniem studia Draw Distance oraz o sytuacji na rynku prasowym, opowiadał Jacek Głowacki z Draw Distance w wywiadzie udzielonym naszemu serwisowi.

Do rozdania mamy i kody steamowe, i switchowe. Trik polega na tym, że w kodach na Steama drugi znak każdego klucza został przesunięty „o jeden do przodu” (dotyczy to i cyfr, i liter), a więc np. zero stało się jedynką, a A zmieniło się w B. W kodach na Switcha to samo zrobiliśmy z drugim znakiem od końca. Uprzątnijcie to!

Kody na Steama:

9M5KC-RN9C9-RPKEA
RJVYB-QM493-VWJG5
R5YNR-NP3BV-933VJ
P17RX-PLH97-99FFB
VGHDZ-EE0P3-7CJER

Kody na Switcha:

B110B5WG0G0V3579
B110B5WH0NG9YQ6D
B110B5WX4RFWR4OP
B110B5WJ07CWR7R5
B110B5WL57G8KJ7P

Kontynuujemy akcję #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdajemy ponad dwa i pół tysiąca kodów na ponad 70 polskich gier (dotychczas: m.in. na Shadow Warriora 2Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel StoriesBlair WitchFrostpunka, We. The Revolution, Superhota oraz Dying Lighta). Jeżeli chcecie dowiadywać się o kolejnych jej odsłonach jako pierwsi – zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl.