Serial Cleaner jest na dobrej drodze do stania się serialem

 iFun4all S.A. podpisało umowę ze studiem produkcyjnym Legendary, które będzie szukać teraz stacji lub platformy zainteresowanej emitowaniem serialu o specjaliście od sprzątania miejsc zbrodni.

Serial Cleaner, osadzona w latach 70. gra o przestępcy zajmującym się sprzątaniem po innych przestępcach może przerodzić się w ciągu najbliższych miesięcy w serial.  iFun4all S.A. podpisało z Legendary Entertainment, twórcami takich seriali jak The Expanse czy Lost in Space i filmów, takich jak Jurassic World i Detective Pikachu umowę, w myśl której druga z firm będzie przez najbliższe 12 miesięcy szukać stacji lub platformy streamingowej zainteresowanej serialem na bazie gry.

Nie oznacza to jeszcze, że serial na pewno powstanie, jest jednak ostatnim krokiem przed rozpoczęciem produkcji – Legendary posiada prawa opcji do nabycia autorskich praw majątkowych do Serial Cleaner na następny rok z możliwością przedłużenia ich na kolejne 12 miesięcy. Produkcją serialu ma zająć się DJ2 Entertainment, które pracuje też nad serialową adaptacją innej polskiej gry – Ruiner.

Powiązane gry: