Shadow Warrior 3: Poznaj swojego wroga

Występują: japoński kakodemon, japoński boomer, amerykańska szkoła designu i polski rodowód.

Trochę zazdrościmy IGN-owi potoku nowych materiałów z Shadow Warriora 3. Ledwie Amerykanie pokazali poziom Doomsday device i pochwali się możliwością strzelania z dwóch broni jednocześnie, już zaprezentowali egzotyczny arsenał. A że zdążyliśmy od tego czasu złapać oddech – dziś prezentują przeciwników, których Lo Wang będzie szatkował/rozrywał/eksplodował/nadziewał/zgniatał (niepotrzebne skreślić).

Hattori odbija pociski, natomiast wydaje się bezbronny przeciw atakom bezpośrednim. Seeking Shokera to japoński odpowiednik kakodemona. Gassy Obariyon stanowi miks znanych z Left 4 Deada Boomera i Spittera. Shogai trzyma na plecach eksplodującą beczkę, której wybuch rani także kolegów po fachu. Slinky Jakku porusza się niby harmonijka, a Oni Hanma wykazuje sporą odporność na amunicję i równie sporą skłonność do szarż. Z kolei Kungutsu umiejętnie trzyma nas na dystans, a Mogura twins potrafi (potrafią?) zaatakować spod ziemi.

Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku. Oficjalnie: na pecetach, XBO i PS4, acz kto wie, czy Hogi po cichu nie dłubią nad wersjami na kolejne platformy? Równolegle warszawiacy pracują nad Evil Westem (western z wampirami w rolach głównych), wciąż też czekamy na szczegóły odnośnie do gry-usługi, jaką cyzelują wespół z autorami RuneScapea’a.