Evil West: Flying Wild Hog zaprasza wampiry na Dziki Zachód

The Game Awards obfitowało w niespodzianki!

Wyniki plebiscytu były jednak spodziewane. The Last of Us II zgarnęło aż 7 statuetek, w tym nagrodę dla gry roku i najbardziej dostępnego tytułu (dlaczego to ważne? Odsyłam do naszego podcastu). Poza tym zobaczyliśmy teasery nowego Mass Effecta i Dragon Age’a, ARK 2 (w obsadzie znajdzie się Vin Diesel!), trailer Disco Elysium: The Final Cut, nową mapę do Among Us i… o wiele więcej!

Podczas naszej rozmowy z Michałem Szustakiem, prezesem Flying Wild Hog, ów zasugerował, że warto uważnie śledzić przebieg ceremonii. I faktycznie, warszawski zespół ujawnił właśnie Evil West, które wygląda jak osadzony na Dzikim Zachodzie Shadow Warrior z łyżeczką (no dobrze, łyżką stołową) Dying Lighta.

Jak dowiadujemy się ze steamowej karty katalogowej, produkcja pozwoli nam wyprawić się na opanowany przez wampiry Dziki Zachód bądź samotnie, bądź z przyjacielem. Protagonista zrobi użytek z gadżetów i napędzanej elektrycznością rękawicy bojowej.

Hogi realizują grę dla Focus Home Interactive, a ukaże się ona już w 2021. Przypomnijmy, że studio równolegle pracuje nad Shadow Warriorem 3, „wybuchowym action-RPG” i jeszcze jednym niezapowiedzianym projektem.