Shadow Warrior 3 otrzymuje nowe życie

W sumie to dodatkowe, bo po przejściu gry nie trzeba kończyć zabawy.

Pierwsza z trzech zapowiedzianych na ten rok gier studia Flying Wild Hog, otrzymała wyczekiwaną przez graczy opcję New Game+. Ameryki nie odkrywamy, więc każdy wie, że jest to opcja rozpoczęcia nowej rozgrywki z zachowaniem postępów z poprzedniej. Zapamiętane zostają także ulepszenia i postępy w nie odblokowanych jeszcze wyzwaniach. A to nie wszystko.

Twórcy przygotowali także nowe wyzwania specjalne, które powstały właśnie z myślą o trybie Nowa Gra+. Nagrodą są m.in. Punkty Wojownika, które wpływają na Rangę Wojownika, a ona wpływa na odblokowanie nowych skórek broni.

By nie było za łatwo, Shadow Warrior 3 stanie się też trudniejszy, a to za sprawą specjalnych demonów Oni-Hanma. Teraz na arenach będzie ich więcej i będą pojawiać się częściej. Nie ma lekko.

Wraz z aktualizacją do gry dodano sporo usprawnień. Dotyczą one zarówno optymalizacji, ulepszeń interfejsu użytkownika, jaki np. tłumaczeń i wyświetlania napisów.

Przypomnę tylko, że Shadow Warrior 3 według krytyków jest niezły, a gracze mają mieszane odczucia. Po nim otrzymaliśmy udane Trek to Yomi, a po wakacjach wyjdzie Evil West, trzecia tegoroczna produkcja od studia Flying Wild Hog.