Dying Light 2: Stay Human z ciekawą darmową zawartością

Jak zachęcić graczy do sięgnięcia po dany tytuł? Oczywiście wieloletnim wsparciem i interesującą darmową zawartością.

Pierwszy Dying Light przez 7 lat zapewniał graczom nowe rozrywki, które finalnie zakończyły się wraz z nadejściem Definitive Edition. Teraz studio w pełni koncentruje się na najnowszej odsłonie, która od premiery w lutym sprzedaje się znakomicie. Techland właśnie ogłosił, że gracze otrzymali za darmo dużą aktualizację.

In the Footsteps of a Nightrunner – taki tytuł nosi pierwszy darmowy rozdział. Związany jest on z Harperem, który dla chętnych ma dzienne oraz tygodniowe zadania. Oferuje także specjalny bilet na próby czasowe, tzw. Misje w Rozdziale, które przetestują umiejętności graczy oraz nowy system rang.

Twoim zadaniem jest pomóc Harperowi, Nocnemu Biegaczowi z dawnych lat, w jego walce ze Specjalnymi Zarażonymi, którzy zagrażają mieszkańcom Miasta, w zamian za dostęp do potężnego, w pełni nowego wyposażenia”.

W ramach aktualizacji do gry dodany został tak wyczekiwany przez wielu tryb fotograficzny. Nie ma co za wiele tłumaczyć, dobre ujęcie, odpowiednie filtry i tapeta na pulpit gotowa.

Jak informują twórcy, patch 1.4.0 wprowadził do Dying Light 2: Stay Human ponad… 1500 poprawek. Od ogólnych ulepszeń, poprawienia balansu, po wyeliminowanie błędów. Potrzebujecie coś więcej na zachętę?