Paranoid dusi, bije i patroszy

W temacie brutalności Madmind Studio może rywalizować jedynie z Madmind Studio. 

Już wydane w 2018 roku Agony, a zwłaszcza jego nieocenzurowana wersja, mogło szokować przemocą oraz elementami z pogranicza erotyki i pornografii (złośliwi stwierdziliby, że także mizerią wykonania). Gra sprzedała się jednak świetnie, czego pokłosiem była premiera Succubusa. W międzyczasie twórcy zapowiedzieli kolejny horror, Paranoid. Mijały jednak lata, a o grze było cicho… aż do teraz.

Studio zaprezentowało nowy zwiastun, przybliżający nam paranoję głównego bohatera – 31-letniego Patricka Calmana. Będący od lat w izolacji, psychicznie chory mężczyzna odbiera telefon, w którym słyszy głos zaginionej trzynaście lat temu siostry. W tle widzimy nieciekawą dzielnicę, ponure mieszkanie, sporą ilość leków… to nie może się skończyć dobrze.

Co prawda trailerowi daleko do przesadnie brutalnego materiału z Tormentora, ale trzyma on poziom wyznaczony przez wspomniane Agony (czy nadchodzące Agony Unrated VR). Dodajmy, że wewnętrzne zespoły Madmind pracują równolegle nad mniej brutalnymi produkcjami: arena-shooterem Void Slayer oraz RTS-em Agony: Lords of Hell.