Agony: Lords of Hell wprowadzi uniwersum do świata RTS-ów

Madmind Studio zamierza strategicznie świntuszyć.

Twórcy erotycznych horrorów postanowili rozszerzyć swoje uniwersum o nowy gatunek. Chyba słusznie, Agony (licząc z Agony Unrated) trafiło już do niemal 800 tysięcy graczy, a choć Succubus nie powtórzył na razie tak dobrych wyników, i tak poradził sobie nieźle.

Nowo powstały wewnętrzny zespół Team Alpha ogłosił właśnie prace nad RTS-em Agony: Lords of Hell , który opowie o wydarzeniach dziejących się pomiędzy Agony a Succubusem.

Historia ma być związana z głównymi bohaterami wspomnianych gier – królem Nimrodem i demonicą Vydiji. Po odejściu prawowitych władców piekła rozpętała się wojna o tron, w której będą musieli oni zawalczyć o swoje pozycje, zgromadzić armie demonów i podbić wrogie krainy. Nimrod podejmie się rozbudowy miasta i armii, a Vydijia poprowadzi wojska w polu.

Na Steamie data premiery tytułu nie została ujawniona. Wiadomo natomiast, że Madmind przygotowuje kampanię na Kickstarterze. Osoby odpowiedzialne za Lords of Hell zajmą się także produkcją aktualizacji i płatnych dodatków do Succubusa, które zadebiutują w 2022.

To drugi wewnętrzny zespół Madmind Studio. Niedawno spółka ogłosiła powstanie Madmind Crew, które opracowuje shooter Void Slayer.