Agony Unrated VR i ocenzurowany trailer nieocenzurowanej gry

Zamiast zamarznąć, piekło przeniosło się do wirtualnej rzeczywistości.

Podczas Madnight 2021 zaprezentowano pierwszy trailer Agony Unrated VR. Nieocenzurowana wersja Agony dostała tym samym ocenzurowaną zapowiedź, choć trzeba przyznać, że i tak jest ona bardzo mocna.

Erotyczny horror okazał się wielkim sukcesem; Agony i Agony Unrated trafiły już do niemal 800 tysięcy graczy! Nie dziwi więc decyzja, by przenieść uniwersum także w świat wirtualnej rzeczywistości… i że kilka dni temu Madmind Studio zapowiedziało, że Agony spróbuje podbić serca miłośników RTS-ów.

Za Agony Unrated VR odpowiedzialne jest studio Ignibit, które jest nie tylko twórcą, ale także wydawcą tytułu. Produkcja ma trafić na nieujawnione urządzenia VR, które współpracują ze Steamem, czyli zapewne HTC Vive, Oculus Rift, Valve Index i/lub Windows Mixed Reality. Kiedy? Nie wiadomo.

Dodajmy, że autorzy mają spore doświadczenie w tworzeniu gier działających w wirtualnej rzeczywistości. Zaczynali oni od aplikacji VR, stworzyli strzelaninę Drone Hunter VR, symulator kolejek górskich Dream Coaster VR, a w 2020 roku wydali taktyczną strzelaninę Zero Killed. Aktualnie przygotowują VR-owe adaptacje nie tylko Agony, ale także Bum Simulatora.