Paparazzi Simulator pozwoli nam robić świństwa, wcielając się w Pudelka

Drago Entertainment zapowiada piąty (!) symulator w ciągu trzech miesięcy.

Studio błysnęło w tym czasie anonsami Gas Station Simulator (premiera w II kwartale przyszłego roku), Food Truck Simulator (II kwartał), Airport Contraband (III kwartał) i Detective Simulator (III kwartał). Ma też w planach FrostFalla, frapujący miks survivalu, shootera i RPG-a (więcej piszemy o nim w tym miejscu).

Zapowiedź Paparazzi Simulator nie jest niespodzianką; nieco przedwcześnie plany krakusów zdradził bowiem ich wydawca, Movie Games. Gra pozwoli nam wcielić się w rolę tytułowego paparazzo. Na skandalizujące zdjęcia zapolujemy, włamując się do domów celebrytów, innym razem spróbujemy przyłapać ich w kompromitujących sytuacjach podczas imprezy w klubie nocnym lub barze. Zlecenia przyjmiemy od agencji medialnych, ale i przedstawicielki półświatka.

Każda z misji ma wymagać dokładnego prześledzenia grafiku gwiazdy, jak również dobrania odpowiedniego sprzętu (aparatu, obiektywu, fałszywych dokumentów).

https://www.youtube.com/watch?v=mBMCAjSycMo

Gra zadebiutuje w III kwartale przyszłego roku. Więcej dowiecie się z jej steamowej karty katalogowej.

Przypomnijmy, że studio kontynuuje zbiórkę crowdfundingową, dzięki której chce sfinansować restrukturyzację oraz przekształcić się w spółkę akcyjną. (Gdy piszę te słowa ma na koncie ponad 900 tys. zł). Więcej o inicjatywie piszemy w tym newsie.