Food Truck Simulator zapowiedziane

Krakowski symulator pozwoli nam rozsmakować się w mobilnej działalności gastronomicznej.

Poza wpisaną w tytuł „renowacją” food tracków gra ma kusić możliwością rozbudowy własnej furgonetki oraz rozkręceniem biznesu w kilku różnych częściach miasta. DRAGO Entertainment wyraźnie stawia na symulatory; niedawno firma przedstawiła Gas Station Simulator, a – jeśli wierzyć jej przedstawicielom – w przygotowaniu są kolejne tytuły.

Pracujemy nad publikacją w krótkim czasie pięciu symulatorów, gatunku, który obecnie wpisuje się w bardzo popularny trend na globalnym rynku gier. Po Gas Station Simulator, gdzie gracz wciela się w zarządcę stacji benzynowej, którą musi odbudować i rozwinąć, zaprezentujemy Food Truck Simulator. Tym razem użytkownik kupi stary mały food truck i za zarobione ze sprzedaży dań pieniądze będzie dążył do jego renowacji. Z czasem zyska dostęp do coraz większego i ciekawszego menu, które pozwoli mu dostosować ofertę dla zróżnicowanej grupy odbiorców oraz ich preferencji w różnych lokacjach.

– pisze w komunikacje dla mediów współzałożyciel Lucjan Mikociak. Studio planuje równoczesną pracę nad pięcioma niskobudżetowymi projektami rocznie oraz jedną większą produkcją. O kolejności prac nad nimi ma decydować zainteresowanie graczy.