MeetUP #2: Zapraszamy na lipcowe spotkanie!

Druga edycja MeetUP-u odbędzie się już na początku lipca.

Pierwszy MeetUP okazał się sporym frekwencyjnym sukcesem. Jak jednak zapowiadaliśmy: to dopiero pierwsze z comiesięcznych spotkań w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie.

Miło nam ogłosić, że kolejne odbędzie się już 8 lipca o godz. 18:00, równolegle ze startem jamu United with Ukraine (na który serdecznie zapraszamy!). Tym razem zobaczymy się w przestronnej sali kolumnowej.

Ponownie zapewniamy pizzę i piwo, a także okazję, by zapitchować swoje produkcje branżowcom (ostatnio skorzystali z niej m.in. twórcy Hard Westa 2, Black Resin i Project Bridge). Każdy i każda będzie mógł zaprezentować swoją grę (lub rozwiązanie technologiczne) na dużym ekranie podczas 4-minutowej prezentacji, umożliwimy także – w strefie showcase – pokazanie builda (sprzęt musicie sobie zapewnić we własnym zakresie, nie martwcie się natomiast o krzesła, stoły i dostęp do prądu).

Wydarzenie jest skierowane do związanych z branżą osób pełnoletnich; w założeniach ma ono integrować różne środowiska twórcze i budować społeczność. Wstęp na MeetUP będzie bezpłatny, natomiast przed przybyciem należy się zarejestrować (odsyłam do strony wydarzenia). Nie zwlekajcie, bo liczba miejsc jest ograniczona.