Gaming Factory łata zamki, wydaje farmy i demonstruje elektryków

Indyczy wydawca i podległe mu zespoły mają za sobą pracowity poniedziałek! Castle Flipper doczekał się dużej aktualizacji, Farming Life pojawiło się na rynku, a Electrican Simulator można będzie bezpłatnie przetestować.

Zacznijmy od Pyramid Games, a więc autorów Castle Flippera, spin-offa przeżywającego renesans popularności spin-offa House Flippera. „Symulator średniowiecznego rzemieślnika i architekta” otrzymał właśnie patcha, który dorzuca ponad 130 nowych dekoracji i dodaje warianty wykończeniowe do już istniejących elementów. Ponadto twórcy i twórczynie zmodyfikowali lokacje, zniuansowali zadania, dodali dodatkowe postaci (murarza, drwala czy sprzątaczkę) i tryb fotograficzny.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś debiutuje Farming Life (także od Pyramid Games). Dla przypomnienia: mowa o powstającej od trzech lat strategii, która ma być „SimCity w rolniczej odsłonie”. Ma ona nas skusić relaksującym tempem i formułą, która dąży do „kompromisu pomiędzy realizmem a przystępnym trybem rozgrywki”.

Z kolei ekipa Take IT Studio chce zwodować w listopadzie darmowy prolog Electrician Simulatora (opatrzony dowcipnym podtytułem „First Shock”). Ma on pozwolić nam na własnoręczną naprawę i zakładanie instalacji.

Jak czytamy w informacji prasowej:

„Prolog posłuży jako szkolenie zawodowe zanim podejmiesz się samodzielnej pracy w pełnej grze. Naprawiaj i montuj gniazdka elektryczne, zakładaj instalacje, sprzątaj po wykonanej pracy i oczywiście staraj się unikać porażenia prądem, które może sprawić, że Twoja przygoda z elektryką zakończy się zanim się tak naprawdę zacznie. Przygotuj się na elektryzujące doświadczenie!”

Castle Flippera kupicie pod tym adresem, Farming Life jest dostępny w tym miejscu, natomiast prolog Electrican Simulatora pobierzemy z tej strony.