Chernobylite zabierze nas do Miasta Duchów

Ponadto gra dostała demo i „zimowe” skórki, a melomani mogą pobrać jej soundtrack.

Gliwicki shooter zebrał niezgorsze oceny na pecetach, zadebiutował na konsolach, sprzedał się w 250 tys. egzemplarzy… i wcale nie zwalnia tempa! Choć większość zespołu przekierowano do prac nad powracającym w formule F2P World War 3, tytuł nadal jest rozwijany. Dowodem aktualizacja Monster Hunt, dzięki której w zonie pojawili się najniebezpieczniejsi dotychczas przeciwnicy.

Drugim z – czytamy w prasówce – „wielu” darmowych DLC jest Ghost Town. Wzbogaca on zabawę o nową mapę (Pripyat Residential Area), na której rozegramy dodatkowe zadania misje poboczne. Autorzy chwalą się udostepnieniem zeskanowanych okolic Prypeci oraz słynną Lazurową Pływalnią.

Równolegle skierowano do sprzedaży nowe skórki (Deadly Frost), jakie można pobrać za 14,50 zł oraz soundtrack Mikołaja Stroińskiego, wyceniony na 18 zł. Jeżeli jednak nabyliście wczesnodostępnego builda: za ww. dodatki nie zapłacicie ani złotówki.

Jeżeli natomiast wciąż wahacie się z zakupem – na Steamie (oraz innych platformach dystrybucji) grę przeceniono o 25%. Od wczoraj możemy też przetestować jej demo (obejmuje ono prolog oraz dwa pierwsze dni).