#ZostanWDomuGrajWPolskieGry: 40 x The Mims Beginning

Czy są na sali fani Petera Molyneux?

Debiut Squatting Penguins to kontynuator tradycji Populusa i/lub Black & White’a. Jako bóstwo czuwające nad społecznością tytułowych Mimsów, musimy nauczyć stworki, jak radzić sobie z katastrofami naturalnymi i inwazjami potworów, a przy okazji rozbudować ich kolonię, zaopatrzyć ją w biomasę, kryształy i elektryczność.

To prosty (acz nie prostacki) godlike, który z pewnością wywoła na Waszych twarzach uśmiechy. Stworki są pokraczne, oprawa kolorowa, a schemat funkcjonowania kolonii – łatwo przyswajalny.

Autor Mimsów, Jakub Machowski, dalej tworzy, tyle że w nowym zespole. Jego The End of the Sun to pierwszoosobowa przygodówka osadzona w słowiańskim świecie fantasy. Wcielimy się w niej w podróżnika w czasie, który trafia do niewielkiej, wyludnionej osady. Linia między światem rzeczywistym a legendami i mitami zaczyna się w niej zacierać…

 

Nowy tytuł ma kusić nie tylko nieliniową, angażującą historią, ale i oprawą. Autorzy odwiedzili muzea etnograficzne i skanseny, przeskanowali eksponaty i budynki, po czym (dzięki fotogrametrii) przenieśli je na ekrany monitorów. Więcej o grze dowiecie się z jej oficjalnej strony, już wkrótce ruszy zresztą zbiórka na Kickstarterze, której start powinien być pretekstem do ujawnienia kolejnych informacji.

Steamowe kody na The Mimms Beginning znajdziecie poniżej. Dla utrudnienia: cyfry zastąpiliśmy następującymi symbolami…

1 – ?
2 – $
3 – ]
4 – &
5 – {
6 – #
7 – /
8 – !
9 – )
0 – +

BT)MK-WGMWQ-#L]#L
H]QD+-IZ)ND-/GZT!
VAICT-Q]GBF-KYD]&
GXE)A-#TDLP-RCHHQ
/EZP]-/CHIZ-{XIG&
)KHQL-FKF#R-LEWFI
]TWH{-L]HJM-TCGRH
GMR+Y-{{MA$-MFAX/
//KFW-+X)PW-]H&IC
)XVKX-$&$ZV-&GE)R
DHY!]-HXGB{-#$)/D
T&RF/-BW)AY-$DLIR
KZ+)W-W{]W{-MK+/I
FIV/N-/MK&T-L/QIQ
V]V#G-/YZNP-IEYI]
]]AYP-D&WB)-/GWZ)
)L#+N-BE$TC-/MJEE
V)RT)-R]AT#-EK+EM
YYV#B-AJTGF-Y#YR&
$JZB)-LVBH+-MBTHV
XWJEN-BHHPB-GGN]&
PHN+K-L/XWD-CPFHF
]KH/#-ABIP!-DKWPD
JLCNR-)FCX$-T&L!]
{{ZBG-GLWLF-)YLEZ
HNXWQ-MY)+#-Z!X++
]ZK{Y-!Z!HR-PW&LD
DNGGE-$N!IT-WXP{C
/]GNM-V$R&T-PXW]{
YYCF)-IB{Z!-GDH)X
)EZZP-{/PT&-Q#R{)
DRIKQ-H+N{Z-LP$ZW
]CAVE-MQPN/-!BZ+E
YTGZ/-V{)]W-/QTH$
XANEQ-HFAIF-$XV!Y
CEIHG-NR&H)-$MYTG
FI!Q]-FWBAT-XVQJY
ZPE$W-X#YR{-BI#BQ

Kontynuujemy akcję #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdajemy ponad tysiąc kodów na ponad 50 polskich gier (dotychczas: m.in. na Shadow Warriora 2Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel StoriesBlair Witch, Frostpunka i We. The Revolution). Jeżeli chcecie dowiadywać się o kolejnych jej odsłonach jako pierwsi – zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl.