#ZostanWDomuGrajWPolskieGry – 25 x Deadliest Catch: The Game

Dziś pozwalamy odłowić symulator poławiacza krabów. 

Widzowie Discovery Channel doskonale znają „Deadliest Catch” (choć Polacy oglądają go pod tytułem „ Najniebezpieczniejszy zawód świata”). Adaptacji telewizyjnego widowiska podjęli się krakusi z Moonlit, którzy jednak bynajmniej nie poprzestali na połowach krabów królewskich.

Zarzucanie (i wyciąganie) sieci oraz odsiewanie połowów (chronionych samic oraz krabiątek nie można sprzedawać) to tylko ułamek zabawy. Kierując okrętem po wodach Alaski musimy własnoręcznie rozstawić maszty, obsłużyć dźwig, przygotować zbiorniki, przeprowadzić naprawy i zwinąć liny. Morze wcale nie zamierza ułatwić nam zadania, w grze zmierzymy się z burzami, będziemy dryfować na falach i intensywnie analizować dno.

W połowie kwietnia produkcja opuściła wczesnodostępne wody i oficjalnie zadebiutowała na Steamie. Na przełomie 2020 i 2021 studio planuje zwodować ją także na konsolach (PS4, XBO, Switch).

Moonlit sukcesywnie pracuje zarówno nad grami, jak i technologiami (vide realistyczny Ultimate Water System, który znalazł zastosowanie przy Ultimate Fishing czy Uboat). Obecnie dopieszcza Model Buildera, który pozwoli nam złożyć wirtualne modele czołgów, samolotów, śmigłowców, samochodów i statków, w marcu ogłosiło zaś istnienie Dog Trainera. Pierwszy z projektów powinien zadebiutować w drugiej połowie tego roku, kolejny – w 2022.

Steamowe kody na Deadliest Catch: The Game znajdziecie poniżej. Dla utrudnienia: cyfry zastąpiliśmy następującymi symbolami…

1 – !
2 – @
3 – #
4 – $
5 – %
6 – ^
7 – &
8 – *
9 – (
0 – )

NLRQJ-^EIDK-T)ZJV
CQYMD-I^YAA-&FT$@
TA#YN-Z*H(N-*VKGD
FN)JK-@G$NW-J%LPL
VK**T-P#@(D-*BERP
(BCJV-(&^I&-Y*IVP
BRBDY-NIG%Q-H%@(@
JNCY^-$FBMK-YQWVD
VAN^I-W(DDD-G)CRW
Y^D#H-N$CX$-MHNWJ
XE^KE-@LYIM-I(ANL
X$@TA-*PY#Z-QGNZE
R$ZEG-ANK*L-FEK^M
JHA#R-)DMC@-)TD$@
%*)G#-GEZVI-ZJ%AH
CNKZ*-NJ*CV-GZZIV
F*VL@-NPGZ&-E&W$#
F^LZC-D(EEC-I^@&*
I*#C^-WXHK#-I@Q@P
&D)%B-FBQFT-@*PK%
IZQW&-ZZYAB-^G@D*
KFBZM-NEB&@-^NLQP
KRY&X-NGF(&-FCLDA
YC#DM-P^APE-FYNWE
%NLC@-GVW*Q-LIFGP

Kontynuujemy akcję #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdajemy ponad dwa i pół tysiąca kodów na ponad 70 polskich gier (dotychczas: m.in. na Shadow Warriora 2Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel StoriesBlair WitchFrostpunka, We. The Revolution, Superhota oraz Dying Lighta). Jeżeli chcecie dowiadywać się o kolejnych jej odsłonach jako pierwsi – zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl.