#ZostanWDomuGrajWPolskieGry – 15 x EarthX

Elon Musk lubi to.

Dzięki kodom od twórców EarthX piętnaście osób zrealizuje swoje marzenia o karierze szefa prywatnej firmy, która produkuje rakiety wielokrotnego użytku. Na etapie wczesnego dostępu przewidziany zakres obowiązków jest ograniczony – gra nie umożliwia np. siania fermentu na Twitterze. Możemy za to konstruować coraz lepsze maszyny składane z przeszło czterdziestu elementów, optymalizować zyski przedsiębiorstwa, walczyć z konkurencją o intratne kontrakty oraz wysyłać załogi z zaopatrzeniem dla Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

W dalszej perspektywie autorzy zamierzają dodać możliwość kolonizowania Księżyca i Czerwonej Planety czy zbudowania siatki satelitów zapewniających całej Ziemi połączenie z internetem. Pojawi się też system pogody oraz bardziej złożony mechanizm zarządzania personelem firmy.

Tymczasem mamy dla Was piętnaście kodów odblokowujących grę na Steamie. Haczyk polega na tym, że w każdym kodzie jeden ze znaków zastąpiliśmy iksem. Zastąpiony znak znajduje się w nawiasie. W przypadku kodów z kilkoma iksami tylko jeden z iksów wymaga podmiany – musicie ustalić który. Pozostałe iksy są w kluczu od nowości.

TXKR3-GBHCP-TWQTY (M)
4DZ8F-CVCXP-RJ5FY (P)
0MW6T-PKDF0-H8XEG (X)
7QD2N-RETJQ-IXQXY (5)
Z0P0C-NAZXQ-FBNVX (M)
WPRQX-JZVXK-KANW3 (3)
CJ4LX-X96QZ-FZX3W (Y)
XLCJK-NCKEJ-4MTCD (Y)
EXRJF-8ZCNM-QPF63 (N)
PCXZE-FAZIK-NNV5X (T)
XEXGH-I8WPP-QYFFJ (4)
NWX4N-3ZZ09-RL5JG (W)
YXJNQ-6XXFC-RCWPZ (X)
FBAB5-7TA2X-Y42HN (8)
X0CT0-N23IZ-98T4K (K)

Kontynuujemy akcję #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdajemy ponad tysiąc kodów na ponad 70 polskich gier (dotychczas: m.in. na Shadow Warriora 2Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel StoriesBlair WitchFrostpunka, We. The Revolution, Superhota oraz Dying Lighta). Jeżeli chcecie dowiadywać się o kolejnych jej odsłonach jako pierwsi – zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl.