#ZostanWDomuGrajWPolskieGry – 15 x ΔV: Rings of Saturn

Nazwanie gry „nowoczesnym Asteroids” to niedomówienie orbitujące wokół zniewagi.

Pierwszy człon tytułu (czytany jako „delta-v”) oznacza, za Wikipedią, wielkość skalarną określająca miarę „wysiłku” niezbędnego do wykonania manewru orbitalnego, na przykład do zmiany trajektorii lotu. Rings of Saturn to natomiast kalifornijski zespół deathcore’owy.

Gra, którą rozdajemy, ściślej wiąże się z pierwszą ze składowych. Jej autorzy przygotowali symulator kosmicznego statku górniczego, którego zachowanie ściśle podlega regułom fizyki i który może być przez nas modyfikowany w najmniejszych szczegółach. Dodajmy, że produkcja Kodera Software otrzymała warstwę fabularną godną „twardego” science-fiction – tajemnice pierścieni Saturna, które będziemy odkrywać w 2273 roku, mają oparcie w doniesieniach badaczy. Nic nie stoi wszak na przeszkodzie, by zamiast zgrywania kosmicznego pioniera skupić się na warstwie ekonomicznej: rekrutacji załogi i operacjach firmy wydobywczej.

Build pozostaje w fazie wczesnego dostępu i jest stale rozbudowywany, choć w ocenie twórcy (Mariusza Chwalby) „można by go już wydać”.

Poniżej mamy piętnaście kodów aktywujących grę na Steamie. Przewidzieliśmy też utrudnienie: wszystkie litery V w kodach zastąpiliśmy znakiem Δ, a jeśli litery V w danym kodzie nie było, wówczas ją dodaliśmy i trzeba ją z kodu usunąć.

WAR39-EETZW-BQVK3K
HNAV6B-0E6KA-Y3DGG
KYΔ2G-22I2Y-5Z85E
24TQA-WGMK3-J73ΔA
42Z6D-ΔP27A-DKYAI
D2RRVZ-XJJEX-M3GHJ
7990V3-DHTWT-ZE957
PX08X-IVDG2B-837RM
Y3XIV0-RZEZR-9IC87
EYL7H-M3JAB-3IVIHD
67JHY-GQCΔG-2KDXK
EYQ0K-0INJVW-LB3G4
TPG9P-I7T4Δ-2FKZ3
VFLJBY-DZ2A9-HA6Q3
MNXXN-ZWXXT-GXX46V

Kontynuujemy akcję #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdajemy ponad tysiąc kodów na ponad 50 polskich gier (dotychczas: m.in. na Shadow Warriora 2Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel StoriesBlair WitchFrostpunka, We. The Revolution, Superhota oraz Dying Lighta). Jeżeli chcecie dowiadywać się o kolejnych jej odsłonach jako pierwsi – zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl.

Powiązane gry: