#ZostanWDomuGrajWPolskieGry: 10 x Elderborn

Kodów mamy niewiele, więc sprytnie je ukryliśmy.

Eldeborn to polska odpowiedź na (wciąż relatywnie świeżego) Zeno Clasha oraz (nieco już zapomnianego) Dark Messiah of Might & Magic i (całkiem leciwe) Die By the Sword. Słowem: pierwszoosobowy slasher. Jego rdzeniem pozostaje walka w zwarciu (z wykorzystaniem 11 broni), w ramach której uderzamy, blokujemy, kopiemy, dashujemy i parujemy ciosy. Ozdobami zmagań są zaś estetyka rodem z heavy metalowych okładek i sporo cięższego grania w słuchawkach. Dodajmy, że model rozgrywki czerpie również z gier From Software (po każdej porażce przeciwnicy respawnują się na z góry upatrzonych pozycjach, a nasze doświadczenie „czeka” na nas w miejscu zgonu).

By zdobyć klucze na Elerborna, musicie wejść w nasz kalendarz premier i wczytać się w opisy nadchodzących tytułów.

Steamowe kody na soundtrack (oryginalne kompozycje miksowane samodzielnie przez twórców z Hyperstrange) znajdziecie natomiast poniżej. Dla utrudnienia: cyfry zastąpiliśmy następującymi symbolami…

1 – *
2 – /
3 – [
4 – ?
5 – #
6 – @
7 – )
8 – =
9 – :
0 – <

/LYIA-#MPKR-J)FHY
Y@W:M-QV##Y-WADXJ
#HC?R-QQBC:-:BXA)
#CIG:-=L@EP-QJFKD
M=<:Z-:RQJF-WNIJ[

 

Kontynuujemy akcję #ZostanWDomuGrajWPolskieGry, podczas której rozdajemy ponad tysiąc kodów na ponad 50 polskich gier (dotychczas: m.in. na Shadow Warriora 2Vampire: The Masquarade – Coteries of New YorkWanderlust: Travel StoriesBlair WitchFrostpunka, We. The Revolution i Superhota). Jeżeli chcecie dowiadywać się o kolejnych jej odsłonach jako pierwsi – zachęcamy do polubienia fanpage’a PolskiGamedev.pl.