Wild West Dynasty prezentuje się w pełnej krasie

Tym razem twórcy nie kryją się za klockami LEGO i plasteliną… sęk w tym, że to zupełnie inni twórcy.

„Dzikozachodnią” odnogę niemiecko-polskiej serii Dynasty ujawniono w marcu ubiegłego roku. Tytuł zaprezentowano wówczas jedynie na cinematiku, trudno więc było wyrokować, co właściwie szykują jego autorzy. Wątpliwości nie rozwiał ujawniony podczas Summer of Gameplay trailer, na którym więcej było składania świata z klocków LEGO (i oklejania ich plasteliną) niźli faktycznych ujęć z rozgrywki.

Pierwsze screeny ujrzeliśmy dopiero w październiku ubiegłego roku. Na ponad pół roku później możemy natomiast rzucić okiem na teaser, na którym protagonista poluje, buduje, kopie, eksploruje kopalnie i tworzy od podstaw miasteczko.

Co ciekawe: produkcję po cichu odebrano Virtual Magic Games; na steamowej karcie katalogowej w zakładce „producent” figuruje teraz Moon Punch Studio, o którego dotychczasowej działalności wiemy tyle, co nic (trudno się zresztą dziwić, skoro jego oficjalna strona internetowa nie działa).

Przypomnijmy, że Render Cube, a więc zespół odpowiedzialny za Medieval Dynasty, pochwalił się ostatnio milionem sprzedanych kopii. Gdy piszę te słowa w kraju powstaje także Sengoku Dynasty od Superkami.