Wild West Dynasty: Twórcy stanęli na rzęsach, by pokazać jak najmniej

Niby drugi raz zaprezentowali grę, ale w istocie znowu jej nie zaprezentowali…

…Natomiast wielbiciele klocków LEGO powinni być ukontentowani.

Trudno odmówić debiutantom z Virtual Magic Games konsekwencji. Gdy w marcu zapowiadali po raz pierwszy Wild West Dynasty, byli cokolwiek enigmatyczni, zaś podczas wczorajszej konferencji IGN-u znów pilnowali, by nie powiedzieć o słowa za dużo.

W najnowszym trailerze możemy natomiast ujrzeć, jak składają z klocków LEGO świat gry, a następnie oklejają go plasteliną. Zabawom towarzyszy stosownie westernowy motyw muzyczny oraz zdjęcia prezentujące różnorakie biomy. Byłbym zapomniał! Dostaliśmy też kilka bardzo, ale to bardzo surowych ujęć z rozgrywki.

 

Przygodę rozpoczniemy jako samotny kowboj, który natrafił na opuszczone ranczo. By się utrzymać, zasiejemy rośliny i zapolujemy na zwierzynę, później zaś: wybudujemy miasta, wsiądziemy na konia, zawalczymy z bandytami, poszukamy złota czy weźmiemy udział w rodeo. Obok kampanii (“z interesującymi twistami i setkami misji”) możemy liczyć na tryb gry swobodnej. Ponadto w XIX-wiecznych Stanach Zjednoczonych znajdziemy sobie małżonkę i spłodzimy potomka.

Przypomnijmy, że tytuł należy do tej samej serii, co ubiegłoroczne Medieval Dynasty, jeden z największych polskich sukcesów ubiegłego roku. Powinien się on ukazać w 2022, a więcej dowiecie się o nim z jego steamowej karty katalogowej.