Space Punks: Ruszyła otwarta beta!

Flying Wild Hog zmiksowało Borderlandsy, „Strażników Galaktyki” i Helldivers. Z jakim skutkiem – możecie przekonać się bez żadnych opłat.

Zapowiedziany w ubiegłym roku hack’n’slash to kolejny owoc partnerstwa warszawiaków z Devolver Digital, a zarazem pierwsza gra, przy której nasi rodacy współpracują z Jagexem (RuneScape). Dotychczas mogli ją sprawdzić wyłącznie ci z nas, którzy zdecydowali się na zakup „pakietów założycielskich”, ale od wczoraj użytkownicy Epic Games Store’a pobierają builda zupełnie za darmo (pod tym adresem).

Produkcja ma nas zachęcać zróżnicowanym arsenałem najemników, charakterystycznym dla studia poczuciem humoru, wartościowym lootem i obszernymi drzewkami zdolności. Jej okolicznościowy zwiastun pozwala nieco poznać czworo protagonistów.

Równolegle studio szykuje się do (rychłej!) premiery Trek To Yomi i (mniej rychłego) debiutu Evil West. W marcu przedstawiło zaś światu Shadow Warriora 3, którego krytyka przyjęła całkiem ciepło, acz liczba grających na Steamie nie mogła się równać z wynikami „dwójki”.