Przegląd tygodnia (9-15 sierpnia)

Solidny tydzień za nami, bo mieliśmy chociażby zapowiedź kontynuacji wielkiego hitu od ekipy 11 bit studios.

Z całym szacunkiem dla twórców pozostałych gier, ale Frostpunk 2 to absolutny numer 1 tego zestawienia. Co prawda dostaliśmy „tylko” trailer i trochę informacji, ale na tę grę czeka zapewne olbrzymia większość posiadaczy jedynki. Dużo dobrego zaprezentowało też studio Hypestrange, bo prócz zapowiedzi wydawniczych pokazali dwie nowe produkcje. Na koniec city buider i renovator – dla fanów gatunków.

Obowiązkowo sprawdźcie też kalendarz premier.

Frostpunk 2 (PC)

W końcu. 11 bit studios zapowiedziało kontynuację swojego wielkiego hitu. Było to dość oczywiste, w końcu jedynka sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy. Polecam nasz tekst w którym dowiecie się wszystkiego o Frostpunk 2. Teraz pozostaje czekać na zapowiedź wersji konsolowych.

Blood West (PC)

Jeżeli lubicie FPS-y w klimatach Dzikiego Zachodu, gdzie na potęgę rozwala się krwiożercze demony, to nowa gra od studia Hypestrange na pewno przypadnie Wam do gustu. Produkcja została zaprezentowana podczas wydarzenia Realms Deep.

Rayze (PC)

Drugi tytuł od studia Hypestrange – tym razem w duecie z DreamSkillz – zaprezentowany podczas Realms Deep, jest produkcją z gatunku „first-person skillrunner”. Sprawne palce i refleks wymagane. Rayze wygląda prosto, ale prostą rozrywką na pewno nie będzie.

City of Robots (PC)

W tym city builderze gracze wcielą się w super zaawansowaną sztuczną inteligencją, która zarządza i rozwija miasto robotów. Gra pozwoli tworzyć i rozwijać technologie, handlować z ludźmi i sprawować kontrolę nad każdym elementem miasta przyszłości. Za produkcję odpowiada nieznane studio G11.

Hospital Renovator (PC)

Supernova Studio i T-Bull zapowiedzieli na Steam grę Hospital Renovator, będącą kolejną odsłoną produkcji o odnawianiu obiektów. Gracz wcieli się z złotą rączkę, który samodzielnie wyremontuje cały zrujnowany szpital. Od sprzątania, przez naprawy i aranżację wnętrza. To 4. tytuł nad którym aktualnie pracuje Supernova i 10. który opracowuje T-Bull.

Powiązane gry: