Outriders w abonamencie PlayStation Plus

Polski looter shooter trafi do nas w tej samej puli, w której dostaniemy pokrewne gatunkowo Borderlandsy 3.

Posiadacze konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5 od 21 lutego będą mogli sięgnąć po ostatnie dzieło warszawskiego studia People Can Fly.

Kooperacyjna strzelanina warszawiaków trafiła na rynek w czasie, gdy większość z nas albo pracowała w domach, albo na nowo odkrywała zalety i wady przebywania z dala od ludzi. Przypomnijmy, że już w chwili premiery (w kwietniu 2021 r.) mogliśmy ogrywać Outridersów w abonamencie Microsoftu, a mimo to zanotowali na Steamie znakomite wyniki. Mimo wszystko wygląda na to, że gra była na tyle droga w produkcji, że PCF nadal na niej nie zarobił.

Być może jednak wkrótce się ona zwróci? Po prawie dwóch latach, na mocy umowy zawartej z Sony, Outriders pojawi w usługach PlayStation Plus Extra & Premium (nie ograją go więc posiadacze subskrypcji PS Plus Essential).

W katalogu gier dostępnych od 21 lutego 2023 w abonamentach PlayStation Plus Extra i Premium jest jeszcze kilka innych hitów, które mogą sprawić, że gracze sięgną po Outriders nieco później – to m.in. Horizon Forbidden West (PS4 i PS5), The Quarry (PS4 i PS5), Resident Evil 7: Biohazard (PS4), Scarlet Nexus (PS4 i PS5), Borderlands 3 (PS4 i PS5), Tekken 7 (PS4), Ace Combat 7: Skies Unknown (PS4), a także Earth Defense Force 5 (PS4), Oninaki (PS4), Lost Sphear (PS4), I am Setsuna (PS4) i mod do Skyrima, który stał się intrygującą grą – The Forgotten City (PS4, PS5).

Abonenci PlayStation Premium będę musieli zadowolić się The Legend of Dragon (PS1), Harvest Moon: Back to Nature (PS1), Wild Arms 2 (PS1) oraz Destroy All Humans! (PS4).