MeetUP: Ruszamy z serią spotkań gamedevu!

Comiesięczny event odbędzie się w hali Centrum Przemysłów Kreatywnych przy ul. Mińska 65 w Warszawie.

Już 9 czerwca o godz. 18:00 (w przeddzień Pixel Heaven) zapraszamy wszystkich przedstawicieli branży (oraz innych sektorów kreatywnych), inwestorów i media na pierwszy z bezpłatnych MeetUP-ów; cyklicznych spotkań, które mają integrować różne środowiska twórcze i budować społeczność.

Tego dnia towarzyszyć nam będzie Éric Chahi (na scenie pojawi się on o 19:00), twórca Another World, który wrócił niedawno do gamedevu świetnym Paper Beast. Jego współpanelistą będzie Przemysław Marszał (obecny prezes 11 bit studios).

Od godz. 19:30 będziecie mogli pokazać, nad czym właśnie pracujecie (grami bądź rozwiązaniami technologicznymi), podczas krótkich, 4-minutowych prezentacji. Zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. Przewidujemy także strefę showcase (gwarantujemy stół, krzesła i prąd, sprzęt musicie sobie zapewnić we własnym zakresie). Oczywiście wszystkim przybyłym zapewnimy dostęp do piwa i pizzy.

Wydarzenie jest adresowane do związanych z branżą osób pełnoletnich. Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny znajdziecie pod tym adresem.