Liberated: Nadchodzi Enhanced Edition

Interaktywny komiks przeczytają także właściciele konsol Sony i Microsoftu.

Liberated zadebiutowało na Switchu w czerwcu 2020, zgarniając wówczas całkiem wysokie oceny. Recenzenci chwalili dystopijną atmosferę oraz estetykę, nieco mniejszym uznaniem cieszyły się natomiast sekwencje akcji. Chwilę później grę mogli sprawdzić właściciele pecetów – jej port kusił bonusowymi rozdziałami, pełnym angielskim udźwiękowieniem, ulepszonym systemem oświetlenia oraz wsparciem dla rozdzielczości 4K.

Walkabout (wydawca) zapowiedział właśnie Edycją Rozszerzoną, która już 20 kwietnia trafi na PlayStation 4, Xboksa One i Xbox Series X/S (jej cenę ustalono na 20 euro). Ma ona kusić nie tylko ww. usprawnieniami, ale także poprawionym „klatkażem” oraz szybszymi czasami ładowania. Na zachętę dostaliśmy zwiastun:

Po premierze Atomic Wolf zapowiedziało Fire Commandera, koprodukcję z Pixel Crow (Beat Cop), która wydaje się polską odpowiedzią na sukces strażackiej serii Emergency (jej builda możecie zresztą sprawdzić sami). Następnie zespół pochwalił się 4 Minutes to the Apocalypse, które obficie czerpie z klasycznego System Shocka.