Kangurek Kao dostał dodatek

Polak rodem z Australii obchodzi amerykańskie święto, które narodziło się w Irlandii, Waliii i w krajach nordyckich.

DLC Oh! Well chce nas skusić pięcioma nowymi misjami na pięciu nowych poziomach („wszystkie [są] utrzymane w halloweenowej stylistyce” – zdradza informacja prasowa) oraz zestawem pięciu tematycznych skórek.

Rozszerzenie ukazało się 13 października (jednocześnie na pecetach oraz konsolach Sony, Nintendo i Microsoftu). A choć na papierze jego opis brzmi wcale nieźle, nie pudrujmy: dodatkowe „poziomy” to w istocie znane z pierwowzoru studnie, za pośrednictwem których możemy wziąć udział w wymagających wyzwaniach.

Nową zawartość wyceniono na 7 euro (ok. 35 zł). Z kronikarskiego obowiązku dodajmy, że wcześniej Kao doczekał się dwóch bezpłatnych DLC (dodający plażowe wdzianka Summer Drip oraz gwarantujący „mózgową odzież” Top of the Class). I że po premierze podstawki Tate Multimedia zwolniło większość zespołu developerskiego, poświęcając się działalności wydawniczej (szerzej o sprawie piszemy w tym miejscu). Nie wiadomo nawet, czy gra nadal będzie rozwijana; pierwotne plany na jej aktualizacje/rozszerzenia dobiegły bowiem końca.