Gamedec: Zbiórka na finiszu, wersja na Switcha w drodze?

Już teraz to 3. najchętniej fundowana polska gra na Kickstarterze!

Gdy piszę te słowa 4,470 osób zdecydowało się wesprzeć projekt Anshar Studios kwotą 155 tys. dolarów… a do końca zbiórki wciąż zostało 36 godzin!

A choć tytuł udało się ufundować w raptem 36 godzin (pieniądze płacił m.in. Brian Fargo!), dodatkowe złotówki na pewno się przydadzą. Nieco wcześniej ogłaszaliśmy, że dzięki hojności graczy produkcja wzbogaci się o światy inspirowane Seven: The Days Long Gone (izometrycznego RPG-a od IMGN.Pro & Fool’s Theory) oraz lovecraftowskim „Zewem Cthulhu”. Jeżeli jednak licznik dobije do 170 tys., możemy liczyć na częściowy dubbing enpeców. Gdy zaś przebije barierę okrągłych dwustu tysięcy: wersję na Switcha. Autorzy nie mogą obiecać jednoczesnej premiery na obu platformach, ale każdy wpłacający będzie mógł wybrać, którą edycję preferuje.

Kwesta jest dostępna pod tym adresem.

Dla przypomnienia: w katowickim rolpleju pokierujemy detektywem, który w przerwach od eksplorowania cyberpunkowej Warszawy (odsyłam do zwiastuna!) prowadzi śledztwa w wirtualnych rzeczywistościach (vide w westernowym F2P albo znanym z książek Marcina Przybyłka Twisted and Perverted). Najnowszy z trailerów prezentujemy poniżej.