Gamedec wzbogaci się o światy z Seven… i twórczości Lovecrafta?

Po cichu liczyliśmy na światy z Ultimate Fishing Simulatora oraz książek Blanki Lipińskiej.

Dla przypomnienia: w grze pokierujemy detektywem, który w przerwach od eksplorowania Warszawy XXII wieku (odsyłam do zwiastuna!) prowadzi śledztwa w wirtualnych rzeczywistościach (vide w westernowym F2P albo znanym z książek Marcina Przybyłka Twisted and Perverted).

Pod koniec marca Anshar Studios uruchomiło zbiórkę na Kickstarterze. Wymaganą kwotę (50 tys. dolarów) udało się zebrać w raptem 36 godzin, co pozwoliło ogłosić pierwsze cele dodatkowe, m.in. „tryb true detective’a”. Gdy piszę te słowa tytuł zgromadził ponad dwa razy tyle. Hojność odbiorców pozwoli wzbogacić go o bonusowe interakcje (przesłuchanie, perswazja, zastraszanie) i opcje personalizacji postaci oraz o… świat bazujący na Seven: The Days Long Gone,  a więc koprodukcji Fool’s Theory i IMGN.Pro, która udanie pożeniła izometryczne RPG-i z Thiefem.

Jeżeli na konto projektu wpłynie kolejnych 40 tys. możemy liczyć na wirtualium inspirowane bądź opowiadaniami Lovecrafta, bądź klasyką postapo. Co ciekawe: decyzja należy do nas. Głos możecie oddać pod tym adresem.

W tym miejscu można natomiast wesprzeć zbiórkę, która zakończy się za 22 dni.