Dying Light wchodzi w komitywę z Rustem

Techland znowu zaprasza na gościnne występy!

„Znowu”, bo sześcioletni tytuł zaliczył już crossovery m.in. z Unturned, Chivalry i Left 4 Dead. Dodajmy, że gra wrocławian doczekała się także czerpiącego z battle royale spin-offa oraz pachnącego Dark Messiah of Might & Magic DLC.

W darmowej paczce znajdziemy garść dodatkowych przedmiotów (ciężki strój płytowy, tasak z odzysku, zmodyfikowany PM, zardzewiały karabin szturmowy), skórkę dla łazika (Rzęch) i nowych oponentów (bandyci Raisa). Na pecetach wydarzenie potrwa przez cały tydzień (do 26 kwietnia, 19:00), natomiast konsolowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i zaczekać do połowy maja. Dodajmy, że w jego ramach można zgarnąć garść atrakcyjnych nagród, o których więcej możecie przeczytać w opisie aktualizacji.

Z okazji gościnnych występów wrocławską produkcję ładnie z tej okazji przeceniono. Na Steamie kupimy ją za raptem 34 zł (-66%).

A co z Dying Lightem 2? Cóż, całkiem niedawno studio pokazało światu 18 sekund przebitek z rozgrywki. Jeśli jednak wierzyć serwisowi The Gamer, produkcja nie do końca przebiega tak, jak byśmy chcieli.