Dying Light 2: Zapowiedź zapowiedzi i wczesna wersja

Co to będzie? Co to będzie?

I co to właściwie było?!

Przed premierą Dying Lighta 2 nie chcieliśmy Wam zawracać głów dziesiątkami „newsów” nieprzesadnej wartości. Właśnie dlatego wpierw zebraliśmy informacyjny plankton, następnie znowu zebraliśmy informacyjny plankton, ponownie zebraliśmy informacyjny plankton i (rzekomo) ostatni raz zebraliśmy informacyjny plankton.

Przed Gamescomem warto jednak wrócić do tamtych praktyk. Oto wrocławianie zaprezentowali zapowiedź zapowiedzi pierwszego dużego DLC. Blood Ties zobaczymy w pełnej krasie 23 sierpnia, podczas Opening Night Live. Na ten moment producent twierdzi jedynie, że będzie to dodatek „brutalny” i prezentuje jego enigmatyczny teaser.

A choć nie lubimy plotkować: warto przypomnieć, że swego czasu jeden z youtuberów znalazł w plikach gry plany koloseum (jeśli mu wierzyć: rozszerzenie zabierze nas na kilkupoziomową arenę gladiatorów, pojawi się w nim również budynek opery, a akcję zwieńczą dwa możliwe zakończenia).

Z pozostałych wieści: Patryk Żelazny z redakcji Cdaction.pl wypatrzył, że podczas tegorocznego Digital Dragons Tymon Smektała pokazał wczesną wersję drugiego „Gasnącego światła”. Prezentacja prototypu, stworzonego jeszcze na kanwie „jedynki” rozpoczyna się od czterdziestej piątej minuty jego wystąpienia.