Dying Light 2: Techland przedstawia plany na rozwój

W 2023 r. dostaniemy nowy dodatek fabularny, region i typy broni! Studio pracuje także nad poprawkami parkouru oraz zwiększeniem brutalności walk.

Druga część wrocławskiego hitu świętuje roczek! Z tej okazji autorzy i autorki podzielili się danymi na temat sprzedaży obu odsłon, a ekipa Glass Cannon Unplugged przedstawiła pierwsze szczegóły na temat planszówkowej adaptacji.

Ponadto zespół upublicznił niepublikowane dotychczas grafiki…

…wprowadził do builda nieco nowej zawartości…

https://twitter.com/DyingLightGame/status/1623067924142387207

…i zorganizował specjalny, godzinny stream, podczas którego Tymon Smektała i Piotr Pawlaczyk opowiedzieli o przeszłości i przyszłości cyklu.

A skoro już o „przyszłości” – na techlandowych social mediach pojawiła się mapa drogową, dzięki której poznaliśmy kierunki, w jaki projekt będzie rozwijany w ciągu nadchodzących 365 dni.

Podczas ubiegłorocznej premiery tytuł spolaryzował recenzentów, co jednak nie przeszkodziło mu w zdobyciu ogromnej popularności. Według danych SteamDB przez Miasto, gdzie toczy się akcja, codziennie przemyka ponad 20 tys. ludzi jednocześnie… i to wyłącznie na Steamie, a przecież Stay Human jest dostępne także na innych platformach sprzedażowych, o konsolach (minionej i obecnej generacji) nie wspominając.